Please enable JS

VÝVOJ

A VÝROBA SYSTÉMU ISIGNUS

POdROBNOSTI:

KLIENT: iSIGNUS S.R.O.

OBDOBÍ: 11.2018 - 4.2019

WWW: www.isignus.com


ČASOVÁ OSA

Spoj deskového materiálu a nosného sloupku je evergreenem debat o směrovém značení.

Společnosti zabývající se podobnou problematikou neměly doposud k dispozici smysluplný, dostatečně variabilní systém, zajišťující pevný zámkový, směrově variabilní spoj. Takový, který je nadstavbou dopravního značení. Drtivá většina aplikací je proto atypická, často vyráběná “na koleně”. Výsledek takových počinů nás nikdy plně neuspokojil.

Téměř dvacetiletou frustraci jsme se rozhodli ukončit.

Výsledkem tohoto snažení je první verze systému iSIGNUS.

Právě kvůli požadavku na mimořádnou pevnost spoje a všeobecně rostoucím nárokům na design jsme přistoupili k řešení z nejnáročnějších.
Po dlouhých debatách s architekty a konstruktéry jsme zvolili technologii vstřikolisových forem. Jejich nesmírně náročnou technologii výroby nám zajistila slánská společnost Nástrojárna palaba s.r.o.

Z jednání se zástupci globální společností Celanese, zabývající se technologiemi a speciálními materiály vzešlo konečné rozhodnutí na použití polyamidového granulátu s přídavkem skleněných vláken.
Jde o materiál splňujícího veškeré požadavky na pevnost, trvanlivost, odolnost proti povětrnostním vlivům a design.
Lisování nám následně zajišťuje společnost Nativel s.r.o.

Celé řešení splňuje požadavky na udělení certifikátů viz. certifikace na těchto stránkách. Je chráněné uděleným Užitným vzorem. Úřad průmyslového vlastnictví provedl rešerši systému na novost a vynálezeckou činnost. Patentová přihláška PV 2019-67 splňuje všechny podmínky pro udělení patentu a je připravována k udělení.

HRUBOVÁNÍ
VSTŘIKY

ADRESA

Přádova 2052/18, Libeň - Praha 8, 182 00

VOLEJTE

+420 604 11 15 51, +420 725 26 26 00